XXII edycja Ostrowskiego Konkursu Piosenki Religijnej „ Cecyliada”

26 października członkowie 14 DH „Białe Orły” wzięli udział w przesłuchaniach do XXII edycji Ostrowskiego Konkursu Piosenki Religijnej „ Cecyliada”. Celem konkursu jest uczczenie 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego i popularyzacja piosenki religijnej i patriotycznej. O bilet do finału konkursu walczyły scholie parafialne, chóry, soliści oraz szkolne zespoły wokalno-instrumentalne. Pierwszy etap połączony był z warsztatami muzycznymi, podczas których uczestnicy wspólnie przygotowywali piosenkę finałową. Takie spotkania to wspaniała okazja do rozwijania talentów, wymiana doświadczeń i co zawsze cieszy – wzmacniania więzi międzyludzkich.

Udział Drużyny „Białe Orły” w XXII edycji Konkursu Piosenki Religijnej Cecyliada – Ostrów Wielkopolski 2019.
error: Zawartość chroniona! Content is protected !