Informacja dotycząca roku harcerskiego 2020/2021

Informacje dotyczące roku harcerskiego 2020/2021

1. Zbiórki harcerskie

Drużyna harcerska została podzielona na 2 grupy:

I GRUPA – uczniowie klasy II i III – opiekunowie: Magdalena Kobyłka i Joanna Cuper

II GRUPA – uczniowie klas IV – VIII i starsi, którzy należą do drużyny – opiekunowie: Agnieszka Dyonizy i Elżbieta Wlazły

Zbiórki odbywać się będą co dwa tygodnie :

GRUPA I – w piątki, w godzinach 17.00 – 19.00 – pierwsza zbiórka 9 października

GRUPA I I – w czwartki, w godzinach 17.00 – 19.00 – pierwsza zbiórka 1 października

W sprawach dotyczących zbiórek swojej grupy – kontaktujemy się z opiekunem danej grupy – dh. Magdą lub dh. Agnieszką.

UWAGA!

Na każdą zbiórkę musicie przychodzić z wypełnionym oświadczeniem data na oświadczeniu zgodna z datą zbiórki. Oświadczenia będą do pobrania na naszej stronie ZHP – jeśli ktoś ma trudność z wydrukowaniem – odbiera osobiście u drużynowego.

2. Skład drużyny.

Każdego roku zgłaszamy Was do ewidencji harcerzy Hufca. Musimy dokonać weryfikacji składu drużyny, dlatego:

Każdy kto przyjdzie na pierwszą zbiórkę harcerską – zostaje uznany za członka drużyny. Jeśli kogoś nie będzie na zbiórce – a nie zgłosi tego wcześniej (wystarczy sms) – zostaje wykreślony z listy.

Wszystkich obecnych i usprawiedliwionych – zgłaszamy do Hufca.

Ma to swoje plusy i minusy 🙂

harcerz zgłoszony do Hufca – ma prawo do udziału w różnych w imprezach Hufca

za każdego zgłoszonego harcerza odprowadzamy składki

3. Składki – 10 zł/miesiąc

Pomimo ograniczonej w ubiegłym roku działalności ZHP – Władze Chorągwi nie zwalniają nas z opłat składkowych. Musimy wszystko uregulować.

W tym roku nie przynosimy pieniędzy na zbiórki – wpłacamy na utworzone konto, z którego będziemy dokonywać kwartalnie wpłat na właściwe konto Hufca.

Dh. Agnieszka Dyonizy przygotuje dla Was rozliczenie za poprzedni okres.

UWAGA!

Osoba , która rezygnuje z członkostwa w drużynie – reguluje składki za okres do końca sierpnia 2020 r.

4. Umundurowanie.

Przymierzcie swoje mundury, koszulki drużyny. Jeśli z czegoś wyrośliście lub chcielibyście mieć np. dodatkową koszulkę – pomyślcie o zamówieniu.

W dzisiejszych czasach, trudno mi pisać o sprzedaży małych mundurów i koszulek innym w gronie drużyny (za rozsądna cenę), ale decyzję pozostawiam Waszym Rodzicom. Przynieście małe rzeczy w przeźroczystych woreczkach, do środka włóżcie kartkę z czytelnym napisem: imię i nazwiska, rozmiar, cena. Inni – za zgodą Rodziców będą mogli od Was odkupić.

Ps. Cena nowych koszulek około 20 zł

error: Zawartość chroniona! Content is protected !