Białe Orły latają – do świętowania 2 maja zachęcają

Nasza drużyna znów w akcji. Włączyliśmy się w ogólnopolski projekt „Flaga w akcji – świętuj z nami 2 maja!” mający na celu upowszechnianie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Harcerze po raz kolejny pokazali swoje zaangażowanie i patriotyzm. Maszerując ulicami swojej małej ojczyzny, zachęcali mieszkańców do wywieszania flag, a tym którzy to już zrobili – dziękowali. Mieszkańcy Godziesz podzielali naszą radość, bardzo serdecznie reagowali na nasze działania – częstowali nas słodyczami i wspierali słowami uznania. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Wszystkich chcących wesprzeć nasze działania prosimy o głos na nasze zdjęcie. Można głosować wyłącznie z komputera, konieczne jest konto na facebook.

https://apps.facebook.com/fundacjamacteanimo/?permit=OK&site=zd&id=2165055186913558

error: Zawartość chroniona! Content is protected !